Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld?
Dezelfde dag verzonden!

Door onze ruime voorraad verzenden we snel alle bestellingen. Is een product niet op voorraad? Dan zoeken wij altijd naar een passende oplossing, waardoor je alsnog de bestelling op tijd ontvangt. 

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar
vanuit ons 5000m2 magazijn

In Almelo (Nederland) vind je ons kantoor en 5000m2 magazijn. We importeren en distributeren alles vanaf één locatie. In het magazijn slaan we grote voorraden op waardoor we snel bestellingen verzenden. 

 

Professioneel advies

Ons team helpt graag met het vinden van de juiste producten of het geven van advies. Je kunt ons bereiken op werkdagen tussen 8:00 en 17:00 uur, per telefoon (074 - 852 6448), e-mail ([email protected]) en live chat.

 

Voor particulier en zakelijk
Whitelabel pakbon op zendingen

We leveren aan particulieren en zakelijke klanten. Jouw zakelijke zending kan worden voorzien van transparante tape en een pakbon met eigen logo en bedrijfsgegevens. Neem contact met ons op voor ons partnerprogramma, per telefoon (074 - 852 6448) of e-mail ([email protected]).

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1310/1550nm 10Km

€ 64,95 € 78,59
Op voorraad
Of wilt u 1x dit item toevoegen aan uw offerte?
✔ Voor 16:00 besteld, dezelfde werkdag verzonden
✔ Meer dan 100.000 tevreden klanten (particulier & zakelijk)
✔ Uitstekende garantievoorwaarden
✔ Kwaliteit waar je op kunt vertrouwen
Indicatie verzendkosten: Pakket - € 6,95 (Nederland, Excl. btw)
Artikelnummer
GV-1312294-10

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: 9/125 singlemode
  • Connector: LC
  • Golflengte: 1310/1550nm
  • Vezeloptische afstand: 10Km
  • Datasnelheid: 1GIG
  • Let op: 1 module wordt geleverd. Voor de juiste werking heeft u ook het equivalent nodig te weten: GV-1312296-10

Let op: Deze SFP module is enkel geschikt voor een Zyxel ethernet switch voorzien van een SFP module slot. Gebruikt u een ethernet switch van een ander merk? Neemt u dan even contact met ons op. Wij kijken graag voor u na of de SFP module compatibel is.

SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1310/1550nm 10Km
SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1310/1550nm 10Km
€ 64,95 € 78,59
Gerelateerde blogartikelen 4

Product Specificaties

Artikelnummer
GV-1312294-10
Datasnelheid
1 Gbps
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel aansluiting 1
LC
Vezeloptische afstand
10Km
Golflengte
1310/1550nm